univerzitetsko sportsko drustvo Bosna
Arhiva objavljenih vijesti
Facebook0
RSS
Follow by Email
TWITTER
INSTAGRAM

Proteklog vikenda u Sarajevu je održano Otvoreno zimsko državno prvenstvo u malim bazenima. Učestvovalo je oko 200 plivača iz 22 kluba iz BiH, te Srbije i Crne Gore. Naš klub predstavljalo je 28 plivačica i plivača. Ukupno, Bosna je osvojila 15 medalja, 6 zlatnih, 2 srebrene i 7 bronzanih.

Osvajači medalja za naš Klub bili su: Emina Pašukan 4 (2 zlatne i 2 bronzane), Filip Ćorić 3 (1 zlatnu i 2 srebrene), Tarik Trgo 2 (1 zlatna i 1 bronzana), Muhamed Đonko 2 bronzane, Vedad Tabaković 1 bronzana i Benjamin Jašar 1 bronzana. Naša muška štafeta osvojila je dvije titule prvaka, u disciplinama 4 x 50 slobodno i 4 x 50 mješovito u sastavu: Vedad Tabaković, Filip Čorić, Tarik Trgo i Ivan Sladoje.

Čestitamo našim takmiačrima i trenerima na postignutim rezultatima.

BUDI BOSNA

 255 total views,  1 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA


SPONZORI I PARTNERI
UPLATA ČLANARINE

•Članarina se plaća obavezno putem žiro-računa kluba Banka: UniCredit Bank Sarajevo;
Br.računa: 3389002205804260
po mogućnosti putem trajnog naloga do 10-og u mjesecu za tekući mjesec.
•Svrha uplate: obavezno upisati ime plivača i Mjesec/godinu za koji se uplaćuje članarina.
•Primalac PK Bosna, Sarajevo.
•Iznos: prema odluci o visini, vrsti i načinu plaćanja http://www.pkbosna.ba/clanarine/