univerzitetsko sportsko drustvo Bosna
Arhiva objavljenih vijesti
Facebook0
RSS
Follow by Email
TWITTER
INSTAGRAM

Za Bosnu 23 medalje

Naši plivači i plivačice nastupili su na IPM „Mladi za mlade“ koji je održan 14. i 15.oktobra na Olimpijskom bazenu Otoka. Među 289 takmičara, boje PK Bosna branilo je 27 naših članova.

Bosnaši su osvojili ukupno 23 medalje, od čega 5 zlatnih, 12 srebrenih i 6 bronzanih medalja, a Angelo Šimić imao je najvrijedniji rezultat od svih takmičara koji su nastupili sa 717 FINA bodova s vremenom 52.40 u disciplini 100 m slobodno. Najuspješniji  u redovima našeg Kluba, osvajači medalja,  bili su: Angelo Šimić 6 medalja (4 zlatne, 1 srebrena i 1 bronzana), Sara Zildžić 2  (1 zlato, 1 bronza), Filip Ćorić 4 ( 3 srebrene i 1 bronzana), Muhamed Đonko 3 srebrene, Tarik Trgo 3 (2 srbrene i 1 bronzana), Iris Hrustemović 1 srebrena, Klara Šaf 1 srebrena, Muna Delimustafić 1 srebrena, Ibrahim Muraspahić 1 bronzana, Ismail Mujanović 1 bronzana.

Čestitke našim plivačicama i plivačima i njihovim trenerima na postignutim rezultatima.

 357 total views,  1 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA


SPONZORI I PARTNERI
UPLATA ČLANARINE

•Članarina se plaća obavezno putem žiro-računa kluba Banka: UniCredit Bank Sarajevo;
Br.računa: 3389002205804260
po mogućnosti putem trajnog naloga do 10-og u mjesecu za tekući mjesec.
•Svrha uplate: obavezno upisati ime plivača i Mjesec/godinu za koji se uplaćuje članarina.
•Primalac PK Bosna, Sarajevo.
•Iznos: prema odluci o visini, vrsti i načinu plaćanja http://www.pkbosna.ba/clanarine/