univerzitetsko sportsko drustvo Bosna
Arhiva objavljenih vijesti
Facebook0
RSS
Follow by Email
TWITTER
INSTAGRAM

Osvojeno 49 medalja

U subotu 29.oktobra održan je III Bosna Piccolo cup 2016 u organizaciji našeg kluba, a pod pokroviteljstvom Kantona Sarajevo. Na , već tradicionalnom mitingu za najmalđe kategorije, učestovalo je 350 plivačica i plivača iz 21 kluba u Bosni i Hercegovini. Naš Klub ponovo  je bio dobar organizator i domaćin, a ovom prilikom zahvaljujemo se na učešću svim klubovima iz BiH koji su još jednom poštovali PK Bosnu i njene članove. Također, zahvaljujemo se svim članovima Kluba i volonterima koji su nesebično podržali organizatorske napore i pomogli da se ovaj Miting organizira i održi besprijekorno.

Naši takmičari su imali odlične rezultate. Naš Klub osvojio je najveći broj medalja, te smo najsupješniji Klub na ovom mitingu. Osvojeno je ukupno 49 medalja, od čega 16 zlatnih, 18 srebrenih i 15 bronzanih medalja. Također, naši članovi osvojili su kao najuspješniji u svojim kategorijama i četiri pehara: Erin Hrustemović 2008-ukupno najbolja u 2008. godištu, Timur Delimustafić 2008-ukupno najbolji u 2008.godištu, Amin Zildžić 2007-ukupno najbolji u 2007. godištu i Tarik Trgo 2004.-ukupno najbolji u 2004. godištu.

Osvajači medalja za naš Klub bili su: Tarik Trgo 6 medalja (5 zlatnih, 1 srebrena), Erin Hrustemović 5 medalja (3 zlatne i 2 srebrene), Timur Delimustafić  4 medalje (3 zlatne 1 srebrena), Afan Pašukan 4 medalje (3 zlatne i 1 bronzana), Amin Zildžić 5 medalja (2 zlatne, 2 srebrene i 1 bronzana), Muhamed Đonko 5 medalja (2 zlatne, 2 srebrene i 1 bronzana), Ismail Mujanović 2 medalje (1 zlatna i 1 srebrena), Sara Zildžić 5 medalja (3 srebrene i 2 bronzane), Nejira Hrbat 4 medalje (3 srebrene i 1 bronzana), Emina Karabeg 4 medalje (2 srebrene i 2 bronzane), Emina Hrbat 3 medalje (1 srebrena i 2 bronzane), Nedžla Bajrović 3 medalje (1 srebrena i 2 bronzane), Muna Delumustafić 2 medalje (2 bronzane), Jusuf Dacić 1 srebrena, Nadja Hrustemović 1 srebrena, Dunja Habibija 1 bronzana.

Čestitamo svim našim takmičarima i Stručnom štabu na postignutim rezultatima.

BUDI BOSNA

 397 total views,  2 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA


SPONZORI I PARTNERI
UPLATA ČLANARINE

•Članarina se plaća obavezno putem žiro-računa kluba Banka: UniCredit Bank Sarajevo;
Br.računa: 3389002205804260
po mogućnosti putem trajnog naloga do 10-og u mjesecu za tekući mjesec.
•Svrha uplate: obavezno upisati ime plivača i Mjesec/godinu za koji se uplaćuje članarina.
•Primalac PK Bosna, Sarajevo.
•Iznos: prema odluci o visini, vrsti i načinu plaćanja http://www.pkbosna.ba/clanarine/